M-expert s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Mgr. Milan Migo

Mgr. Milan Migo

konateľ

hovorím po slovenskymówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421907815420

milan.migo@mexpert.sk

Zakladateľ a konateľ spoločnosti. Ochota a odbornosť, skúsenosti a nadšenie. Zároveň skúsený ADVOKÁT, s vášňou pre reality. Pre každého klienta vždy urobíme aj niečo naviac...napríklad: kvalifikovaný odhad trhovej ceny, sprostredkujeme expresné vyhotovenie znaleckého posudku, geometrického plánu, akejkoľvek zmluvy (kúpna, darovacia, zámenná). SPOLUVLASTNÍCTVO? Žiadny problém - zrušenie a vyporiadanie, vrátane vyriešenia tzv. NEZNÁMYCH vlastníkov, pomoc v dedičských a dodatočných dedičských konaniach, POSKYTUJEME jedinečnú identifikáciu Vašich pozemkov cez reálny pohľad na GoogleMaps a mnoho iných "vychytávok"! Zavolajte, napíšte nám a vyskúšajte.

Maklér má 5 ponúk
Erika Perla Migová

Erika Perla Migová

Maklér/Personalista

hovorím po slovenskyJa govorim srbskimówię po polskumluvim česky

+421905433197

erika.perla@mexpert.sk

Pozornosť a precíznosť s akou sa venuje každému detailu pri práci vás určite osloví, poteší a naštartuje.

Maklér má 0 ponúk
Sweety

Sweety

SPE / Sleeping Place Expert

hovorím po slovensky

sweety@mexpert.sk

Odborník na dobrý spánok! Kupujete a zariaďujete byt alebo dom? Viete kam umiestniť posteľ? Počuli ste už o tom, že pes si v prázdnej miestnosti intuitívne ľahne tam kde nie sú žiadne geopatogénne ani rušivé žiarenia? Samozrejme, že tohto člena tímu tu uverejňujeme "na odľahčenie" a s humorom. Ale ak máte záujem, môžeme Vás spoločne navštíviť a vyskúšate aj jej schopnosti.

Maklér má 0 ponúk